Hakkımızda

Evrensel Şifa Enerjileri Sakine Topcu Enerji, bir enerji çalışması merkezidir. Müşterilerimize Reiki, Seichim, Kundalini Reiki, Bolluk Bereket Reikisi, Karuna Reiki, Tera Mai Reiki ve diğer enerji çalışmaları gibi birçok farklı enerji çalışması seçeneği sunuyoruz.

Merkezimizde, enerji çalışması hizmetleri sunmanın yanı sıra, müşterilerimize eğitimler de veriyoruz. Enerji çalışması hizmetlerimizin yanı sıra, Reiki ve diğer enerji çalışması teknikleri ile ilgili eğitimler sunuyoruz.

Amacımız, müşterilerimizin fiziksel, duygusal ve zihinsel sağlığına destek olmaktır. Enerji çalışması, stresi azaltmak, zihni sakinleştirmek ve iç huzur ve denge sağlamak gibi birçok faydaya sahiptir. Müşterilerimize daha mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sunmak için enerji çalışması hizmetleri sunuyoruz.

Evrensel Şifa Enerjileri Sakin Enerji, müşterilerimize özelleştirilmiş bir yaklaşım sunuyor. Müşterilerimizin bireysel ihtiyaçlarına ve gereksinimlerine göre enerji çalışması hizmetleri sunuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak özelleştirilmiş bir enerji çalışması sunarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz.


WhatsApp
Hemen Ara