Rakama

DÖNÜŞÜM REİKİSİ İLE NEGATİF ENERJİLERİ POZİTİF ENERJİLERE DÖNÜŞTÜRME KONUSUNDA ETKİLİ OLARAK CALIŞILIR. DÖNÜŞÜM REİKİSİ KARANLIK HER TÜRLÜ GÜCÜ, VARLIĞI DURDURAN VE UZAKLAŞTIRAN BİR ENERJİ OLARAK BİLİNİR. BU KONUDAKİ GÜCÜ BAŞKA BİR ENERJİ İLE MUKAYESE EDİLEMEZ. 

 

RaKaMa" dönüşüm anlamına gelir. Giorgos Mylonas tarafından 2003 yılında keşfedilmiş bir Reiki sistemidir.

RaKaMa negatifliği ve düşük titreşimleri yüksek titreşimsel enerjiye dönüştüren bir teknikdir.

Rakama Dönüşüm Reikisi; Negatifliği, Negatif enerjileri, Toksinleri, Olumsuz duygu ve düşünceleri, Olumsuz durumları ve Karmayı dönüştürür.

RAKAMA size yaşamın olumlu, berrak ve huzurlu, korunmalı ve mutlu yanına geçişinizde
yardımcı olan bir spritüel geridönüşüm programıdır.

Temizleyecek, koruyacak ve bilinen ve bilinmeyen negatifliği şifalandıracak bir dönüştürücü sembol vardır.

Bunu ruhsal bir geridönüşüm olarak düşünün. Olumsuzluk enerjisini, olumsuz durumları, varlıkları, düşünceleri, korkuları, astral varlıkları (hayaletleri) alışkanlık ve bağımlılıkları,bir laneti, kötü şansı, talihsiz koşulları, hastalığı, olumsuz karma, kötü ilişkiler v.b. dönüştürebilir ve serbest bırakabilirsiniz.

 

Kendi hayatınızda dönüştürmek istediğiniz her şeyle çalışabilirsiniz. Çalışmak çok kolaydır, herhangi bir imgeleme yada yetenek gerektirmez. Inisiyasyondan sonra kolaylıkla istediğiniz her duruma enerji gönderebilirsiniz. Bunun için hangi durumu, neye dönüştürmek istediğinizi bilmeniz yeterlidir. Enerji çok güçlüdür ve doğru çalışmanız durumunda kısa surede etkisini gösterir.

Başkalarının hayatlarında dönüştürmek istedikleri konularda çalışabilirsiniz.

Negatif tüm tesirlerden kurtulabilirsiniz.

Evinizi veya is yerinizi negatif tesirlerden arındırabilir ve buralarda olan negatif enerjiyi pozitif enerjiye çevirebilirsiniz.

Maddi sorunları; refaha, duygusal sorunları; mutluluğa, Zihinsel sorunları; huzura, fiziksel sorunları; sağlığa, aklınıza gelebilecek her konuda dönüşüm çalışmaları yapabilirsiniz.

Evinizin ya da is yerinizin olumsuz feng-shui enerjisini temizleyebilirsiniz.

Zihinsel toksinlerden, zihinsel takıntılardan ve endişelerden kurtulmak için kullanabilirsiniz.

Eğer hayatınızda nedenini bilemediğiniz olumsuz etkilerle ilgili şüpheleriniz varsa bunların etkisini temizleyebilir ve pozitif enerjiye çevirebilirsiniz. Sizden uzaklaşması gereken negatif güçleri uzaklaştırabilirsiniz. Negatiften korunma özelliği o kadar güçlüdür ki, Bati terminolojisinde bu enerjiye karanlık varlıkları uzaklaştırmak için en güçlü enerjidir denir.

Sevdiğiniz insanların da negatif etkilerden temizlenmesi ve korunması için bu enerji ile çalışabilirsiniz. Başka insanların üzerinde de etkili arındırma ve dönüştürme çalışmaları yapabilirsiniz ve bunun size bir yan etkisi bir zararı olmaz.

Bir negatif etkiyi, bilinçli yönlendirilmiş negatif etkileri, psişik vampirlikleri, psişik her turlu atağı durdurmak ve pozitif etkilere dönüştürmek için kullanılır. Özellikle herhangi bir şekilde negatif bir etkiye maruz kaldığınıza, üzerinizde olumsuz etkilerin olduğuna inanıyorsanız, dönüşüm reikisi ile bunları temizlemek ve olumlu enerjilere dönüştürmeniz çok kolay olacaktır. Bu negatif etkilerin içine aklınıza gelebilecek her turlu negatif tesir dahildir. Özellikle psişik korunma konusunda, sadece korunma değil, negatif enerjileri pozitife çevirerek başka bir enerji ile yapılamayacak bir etki oluşturur. Özellikle şansı çok arttırır ve çevrenizdeki ve içinizdeki her türlü olumsuz enerjiyi, kısa zamanda pozitif enerjiye çevirir.

Hızlı iletişim
  • 053 228 84 057
  • topcusakine35@gmail.com
Bize Ulaşın
Hızlı iletişim

WhatsApp
Hemen Ara