Yasam Sevincinde Pozitif Enerji

Enerji kaçağı çoğu zaman varlığımızın enerjisini aşağı çeken unsurları tekrar tekrar yaratmak. Bazen çözdüğünüz bir konuyu tekrar kurcalıyorsunuz. Genellikle geçmişe takılmakla oluyor. Belki de hallettiğiniz şeyleri tekrar çağırıyorsunuz. Her zaman en güçlü çalışmanın “AN’da kalmak” denmesinin nedeni bu. Çalışmayı, enerjinizi en güçlü hale getirmek, anda kalmaktır. Geçmişe gitmek, enerji kaçağına sebep olur. Bir çok alanda yapıyoruz. Bir şey izlerken, geçmişe bakarken, geçmişteki olayı tekrar canlandırırken yapıyoruz.

 

Şu ana yansıyan çalışmanız varsa, hisleriniz varsa onları çalışacaksınız. Geçmişte ne hissediyordum değil, şu an ne hissediyorum? Belki geçmiş hislerinizin hiç biri yok, belki tekrar çağırıyorsunuz.

 

AN’da kalmanın çok güçlü bir serbest bırakma etkisi var. Geçmişi de serbest bırakmış oluyorsunuz.

Zorluk dediğiniz şey; siz teslim olup izlemeye başladığınızda, direncinizi bıraktığınızda kolaylıklara, mucizelere dönüşüyor. Kalbimiz açılıyor, genişliyor. Bunu da inşirah (bölünüp açılma) olduğu için “acı” olarak nitelendiriyoruz.

Negatif unsur varsa kaçaktır. Öfke devam ediyorsa. Yarattığınız şey sizin enerjinizi düşürüyorsa; öfke, kıskançlık, yargılar, bunlar enerji kaçağıdır. Yoksa 80 bin paralel evren realitesi yaratın, hepsinde mutluluk olsun, enerjiniz yükselir. Realiteyi çoğaltırsınız.


WhatsApp
Hemen Ara